I Wielkopolski Mecz Artystyczny WMA Arsenał

Konkurs odbył się dnia 14.11.2017 roku w Galerii Miejskiej Arsenał w Poznaniu i uczestniczyło 10 Szkół Podstawowych z województwa wielkopolskiego.

I Wielkopolski Mecz Artystyczny WMA Arsenał został objęty Patronatem Honorowym:

Marszałka Województwa Wielkopolskiego
Marka Woźniaka
Wielkopolskiego Kuratora Oświaty w Poznaniu
Elżbietę Leszczyńską
Zespołu Pedagogiki Młodzieży przy Komitecie Nauk Pedagogicznych Polskiej Akademii Nauk
Dziekan Wydziału Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu prof. zw. dr hab. Agnieszki Cybal-Michalskiej
Dziekan Wydziału Edukacji Artystycznej i Kuratorstwa Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu
prof. UAP dr hab. Izabeli Kowalczyk

Wyniki konkursu Wielkopolskiego Meczu Artystycznego WAM Arsenał:

I MIEJSCE – Szkoła Podstawowa nr 83 „Łejery” im. Emilii Waśniowskiej w Poznaniu: Iga Kaczmarek, Dominika Ślusarska, Blanka Kęstowicz, Julianna Kardasz.

II MIEJSCEZespół Szkół Społecznych nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu: Aleksandra Nazar, Wiktoria May, Marysia, Mojs, Zuzanna Kaczmarek.

III MIEJSCE – Szkoła Podstawowa nr 54 w Poznaniu: Hanna Malinowska, Hanna Bargielska, Julia Głowacka, Maja Borowiak

Sponsorzy:
– Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak